اخبار

کسب رتبه برتر اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در حوزه " شفافیت و اطلاع رسانی و رعایت حقوق مردم و مراجعان "

کسب رتبه برتر اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در حوزه " شفافیت و اطلاع رسانی و رعایت حقوق مردم و مراجعان "
علی رضا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی از محمد سنجری مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان در حوزه شفافیت و اطلاع رسانی و رعایت حقوق مردم و مراجعان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،علیرضا رزم حسینی در دومین همایش تقدیر از دستگاه های اجرایی  برتر با اهداء تندیس از تلاش ها و اقدامات این اداره کل در حوزه " شفافیت و اطلاع رسانی و رعایت حقوق مردم و مراجعان " قدردانی کرد.

در متن تندیس اهدایی آمده است:

جناب آقای محمد سنجری

مدیر کل محترم تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی

نظر به همت والای جنابعالی در اجرای ماده 6 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان با هدف حفظ و استیفای حقوق ارباب رجوع و کسب رتبه برتر در شورای ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان ، بر خود لازم می دانم از تلاش های بی وقفه شما تقدیر و تشکر نمایم.

امید است در سایه توجهات ولی نعمتمان علی بن موسی الرضا علیه السلام و عمل به رهنمود های مدبرانه رهبر معظم انقلاب در پیشبرد سیاست های دولت تدبیر و امید در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم شریف خراسان رضوی موفق و موید باشید.

 

 

 

علی رضا رزم حسینی

استاندار خراسان رضوی

۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید