اخبار

پیام مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون

پیام مدیر کل  تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون
محمدسنجری مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی طی پیامی فرا رسیدن هفته تعاون را به تمامی تعاونگران و دست اندرکاران این حوزه تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کارو رفاه اجتماعی خراسان رضوی ، در متن این پیام آمده است : 

 

بسمه تعالی

من به تعاون اعتقاد دارم (مقام معظم رهبری)

گام دوم انقلاب اسلامی دور جدیدی از پیشرفت های ایران اسلامی است و نقش تعاونی ها در دنیای توسعه یافته و اقتصاد مدرن کنونی نقشی انکار ناپذیر ، وجایگاه نهضت تعاون و موفقیت های این بخش در توسعه پایدار شایان توجه و تامل است.بی شک تعاون را می توان یکی از ابزارهای مهم فقر زدایی ، تقویت روحیه مشارکت ،گسترش مسئولیت پذیری اجتماعی و از مهمترین عوامل ثبات اقتصادی به شمار آورد که بسترساز توسعه در چارچوب اقتصاد مقاومتی خواهد بود.

تعاون یکی از منطقی ترین و بنیادی ترین راه حل های استقرار عدالت و نجات بخش کشور از لحاظ اقتصادی در شرایط امروز و کاهش وابستگی ها است و در این مسیر توجه و بهره برداری از ظرفیت عظیم تعاونی ها می تواند گره گشای تولید ملی ، جلب اعتماد و مشارکت مردم بوده و بسترهای تقویت اقتصاد ملی را فراهم آورد.

اینجانب ، ضمن تبریک هفته گرامیداشت تعاون به همه تعاونگران خراسان رضوی از پیشگاه خداوند متعال موفقیت روزافزون کلیه فعالان و دست اندر کاران این حوزه را در راستای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مسئلت  نموده برای همه این عزیزان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

محمد سنجری

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی

۱۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید