اخبار

محمد سنجری در بازدید از اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بردسکن :

رضایتمندی مردم از خدمات از اولویت‌های اساسی است که باید به آن توجه شود

رضایتمندی مردم از خدمات از اولویت‌های اساسی است که باید به آن توجه شود
محمد سنجری مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در بازدید از اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان بردسکن و در یددار با همکاران گفت: رضایتمندی مردم از خدمات از اولویت‌های اساسی است که باید به آن توجه شود.

محمد سنجری در بازدید از اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان بردسکن و در دیدار با همکاران این اداره بر لزوم تکریم ارباب رجوع از طریق ارائه خدمات سریع و مطلوب به مراجعان تاکید کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل،تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، محمد سنجری مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی به اتفاق محمد امین بابایی مدیر کار آفرینی و اشتغال این اداره کل در سفری به بردسکن از اداره این شهرستان بازدید و با همکاران دیدار و گفتگو کرد. سنجری در این بازدید ضمن دیدار با پرسنل این اداره چگونگی نحوه رسیدگی به درخواست مراجعان و ارائه خدمات به آنان را از نزدیک مشاهده و در خصوص رسیدگی مطلوب به مشکلات مردم مواردی را متذکر شد. وی در این بازدید تاکید کرد :مدیران اجرایی همیشه باید خدمت به مردم و کاستن از مشکلات و دغدغه‌های آنها را سرلوحه کار خود قرار دهند. از همین رو یکایک ما می بایست با دقت نظر و در کوتاهترین زمان ممکن بهترین خدمات را به ارباب رجوع ارائه نماییم.

 سنجری در این دیدار بر ضرورت حل مشکل مردم در شهرستان تاکید کرد و گفت: تکریم ارباب رجوع یکی از مهم‌ترین مقوله‌هایی است که باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.وی ضمن بازدید از قسمت های مختلف این اداره از جمله تعاون ، روابط کار ، بازرسی ، اشتغال و ... و تاکید بر صرفه جویی و کاهش هزینه ها  بیان داشت: رضایتمندی مردم از خدمات از اولویت‌های اساسی است که باید به آن توجه شود و همه ما باید در جهت تکریم مراجعان و رعایت حقوق شهروندی تلاش نموده و امور مردم را با جدیت و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهیم.

 

 

 

۱۴ تیر ۱۳۹۹ ۰۷:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید