اخبار

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی:

مدیریت سبز یکی از راهکارهای مهم و اساسی در جهت کاهش هزینه ها و ایجاد صرفه جویی است

مدیریت سبز یکی از راهکارهای مهم و اساسی در جهت کاهش هزینه ها و ایجاد صرفه جویی است
اولین جلسه کمیته مدیریت سبز با حضور محمد سنجری مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی و سایر اعضای این کمیته برگزارگردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، در این جلسه سنجری ابتدا با تاکید بر لزوم فرهنگ سازی و استفاده صحیح و بهینه از منابع در اداره عنوان داشت:در راستای اجرای شاخص های عمومی ،شاخص مدیریت سبز می بایست در تمام زمینه ها از جمله مدیریت مصرف انرژی آب، برق، گاز ، مدیریت پسماند و آموزش و فرهنگ سازی و نظایر آن با جدیت پیگیری گردد. وی در ادامه ضمن تشکر از اقدامات انجام گرفته افزود :اعمال و اجرای صحیح مدیریت سبز یکی از راهکارهای مهم و اساسی در جهت کاهش هزینه ها و ایجاد صرفه جویی است و در این راستا می بایست کار با حساسیت و کار کارشناسی پیگیری و انجام شود.

سنجری به بحث فرهنگ سازی و استفاده بهینه و درست از امکانات و منابع در اداره کل اشاره کرد و گفت: از طریق سیستم اتوماسیون اداری می توان برای کلیه همکاران پیام های کوتاه و آموزنده را تهیه و ارسال کرد انتظار این است که کارگروه مدیریت سبز اداره کل با حساسیت سیاست ها و شاخص های مدیریت سبز را دنبال نماید. وی در خاتمه گفت: برای رسیدن به اهداف و چشم اندازهای این حوزه ابتدا باید برنامه ریزی صحیحی انجام داد و در ادامه اقدامات سال گذشته را نیز آسیب شناسی کرد.وی گفت: مدیریت سبز می تواند ناجی ما در کاهش هزینه ها باشد. 

 

 

 

۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۸:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید