اخبار

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی :

خدمت به جامعه هدف و کاستن از مشکلات و دغدغه‌های آنان وظیفه مدیران و کارکنان دولت در نظام اسلامی است

خدمت به جامعه هدف و کاستن از مشکلات و دغدغه‌های آنان وظیفه مدیران و کارکنان دولت در نظام اسلامی است
محمد سنجری با حضور در مدیریت تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان مشهد ضمن تبریک سال نو و قدردانی از زحمات و تلاشهای کارکنان این مدیریت ازنزدیک با آنان دیدار و گفتگو کرد

 محمد سنجری با حضور در مدیریت تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان مشهد ضمن تبریک سال نو و قدردانی از زحمات و تلاشهای کارکنان این مدیریت ازنزدیک با آنان دیدار و گفتگو کرد  .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی مهندس سنجری در این دیدار با اشاره به شعار مدبرانه و هوشمندانه مقام معظم رهبری که سال جدید را سال " جهش تولید " نامگذاری فرموده اند اظهار داشت : شعاری که هر سال از سوی رهبر معظم انقلاب انتخاب و مطرح می شود چراغ راهی برای مسئولان و ملت ایران است که باید به‌عنوان یک راهبرد ملی مدنظر همگان قرار گیرد .

وی افزود : توسعه فرهنگ استفاده و حمایت ازکالای ایرانی و حمایت از تولیدکنندگان داخلی  می بایست در راس تمام برنامه های عملیاتی در سال جدید قرار گیرد که این امر موجب رونق تولید داخلی و توانمند سازی واحدهای تولیدی و در نهایت تحقق شعار جهش تولید خواهد شد .

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در ادامه با اشاره به لزوم خدمت رسانی به جامعه هدف با کیفیت مطلوب تر و بدون اتلاف وقت بر تکریم ارباب رجوع تاکید کرد و اظهار داشت : فرهنگ تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات بصورت صحیح ، صریح و سریع   می بایست در جامعه نهادینه گردد و همه ما وظیفه داریم در هر جایگاه شغلی که هستیم با تمام توان و امکانات به امر پاسخگویی به مراجعه کنندگان پرداخته  و خدمت رسانی به جامعه هدف را افتخار خود بدانیم .

مهندس سنجری درپایان از تلاشهای کلیه کارکنان این مدیریت درسال گذشته قدردانی نمود و اظهار امیدواری کرد سال جدید برای تمامی همکاران و کلیه آحاد جامعه سرشار از سلامتی و برکات مادی و معنوی باشد .

 
۵ فروردین ۱۳۹۹ ۱۳:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید