اخبار

کسب رتبه برتر کشوری استان خراسان رضوی در "طرح انتخاب اتاق های فکر برترو پژوهش های برتر حوزه تعاون در سال های 97 و 98 "

کسب رتبه برتر کشوری استان خراسان رضوی در "طرح انتخاب اتاق های فکر برترو پژوهش های برتر حوزه تعاون در سال های 97 و 98 "
معاون امور تعاون وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی طی تقدیر نامه ای از اقدامات و تلاشهای محمد سنجری مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در خصوص کسب رتبه برتر کشوری این استان در "طرح انتخاب اتاق های فکر برترو پژوهش های برتر حوزه تعاون در سال های 97 و 98 "قدردانی نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،در متن این تقدیر نامه آمده است:

جناب آقای سنجری 

مدیرکل محترم تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی

با سلام و احترام

 

کسب رتبه برتر توسط اتاق فکر حوزه تعاون آن اداره کل در " طرح انتخاب اتاق های فکر برترو پژوهش های برتر حوزه تعاون در سال های 97 و 98 " مرهون برنامه ریزی ، پیگیری و تلاش و تکاپوی ارزشمند شما در راستای عملیاتی سازی بهینه نظام نامه پژوهشی حوزه تعاون و مستند سازی و پایش عملکرد اتاق فکر آن استان است.

ضمن تبریک این موفقیت سازمانی ارزشمند، قدردانی و سپاسگزاری خود را اعلام نموده و دوام توفیقات مستمر و مداوم شما و همکاران گرانقدر و همه اعضای گرانمایه اتاق فکر حوزه تعاون آن اداره کل را از خدای علیم و حکیم مسالت می نمایم.امید است کما کان شاهد کار آمدی ، کار آیی و اثر بخشی همه جانبه اتاق فکر حوزه تعاون آن اداره کل در همه حوزه های مرتبط با طرح ها ، پروژه ها و برنامه های حوزه تعاون در راستای اعتلای سهم و نقش تعاونی ها در توسعه اقتصادی و اجتماعی باشیم. انشاءا...

 

رسانه جدید

۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید