اخبار

تسهیلات سرمایه در گردش به واحد های تولیدی دارای حقوق معوق شناسایی شده پرداخت می شود

تسهیلات سرمایه در گردش به واحد های تولیدی دارای حقوق معوق شناسایی شده پرداخت می شود
عطا متین فر مدیر روابط کار اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش به واحد های تولیدی دارای حقوق معوق شناسایی شده در استان خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،متین فر در رابطه با این خبر گفت:با توجه به مصوبات بیستمین جلسه شورای سیاستگذاری و برنامه ریزی تحول راهبردی مبنی بر تخصیص 450 میلیارد ریال از منابع داخلی بانک های رفاه کارگران و توسعه تعاون بابت پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش به واحد های تولیدی دارای حقوق معوق شناسایی شده، فرایند اجرایی این طرح در دستور کار این اداره کل قرار گرفت.

وی در ادامه افزود:با عنایت به سیاست های کلان وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در حمایت از بنگاه های اقتصادی و صیانت از کارگران این طرح با هدف تثبیت اشتغال موجود در دستور کار این وزارت قرار گرفته است و در استان خراسان رضوی نیز بنگاه های شناسایی شده از قبل می توانند برابر مقررات از این تسهیلات استفاده نمایند. وی در خاتمه گفت: به منظور برخورداری از معافیت های نظام بانکی در پرداخت تسهیلات پرونده متقاضیان در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان مطرح و ضمن تایید مشکل از شورای تامین استان نسبت به اخذ معافیت یاد شده اقدام خواهد شد.

۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۶:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید