اخبار

هشتمین جلسه (5 S ) اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی برگزار شد

هشتمین جلسه (5  S )  اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی برگزار شد
هشتمین جلسه کمیته (5 S ) اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با حضور محمد سنجری مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،کارشناسان شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد و کلیه اعضاء این کمیته با هدف آموزش و نحوه اجرای صحیح این پروژه در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،سنجری در این جلسه ابتدا ضمن تشکر از همکاری و مساعدت صمیمانه شرکت توزیع نیروی برق مشهد و تشکر از تلاش های صورت گرفته همکاران در سخنانی گفت: نظم و ترتیب، پاکیزه سازی، هماهنگی و ایجاد انضباط در محیط کاری و تمامی اقدامات انجام گرفته تا به امروز را می توان در مراحل ابتدایی این طرح توصیف کرد به همین خاطر تا پایان کار نیازمند برنامه ریزی و همدلی تمامی همکاران این اداره کل در تمامی سطح استان هستیم. وی گفت:یک کاری را شروع کرده ایم و امیدوار هستیم بتوانیم پیشتاز باشیم و بر اساس واقعیت ها و ارزیابی ها کارایی داشته باشیم و در این مسیر آموزش یکی از مواردی است که باید به آن توجه جدی شود.سنجری گفت: ما الگو داریم و دوستان نیز تجربیات موفق خود را در اختیار ما قرار داده اند ما در گام نخست کمیته تشکیل دادیم،ارزیابی کردیم و باید در این کار از خود افراد شروع کنیم و قطعاً با پیگیری و ادامه مستمر این مسیر می توانیم نتیجه خوبی را نیز دریافت کنیم.

در ادامه مهندس سالاری ضمن ارائه آموزش کامل در خصوص اجرای طرح (5 S ) در این اداره کل مطالبی را برای حاضرین در این دوره آموزشی بیان کرد و افزود: این طرح موضوع بسیار شیرین و جذابی است و نباید با نظام آراستگی یکی باشد. وی در این جلسه به موضوعات مختلفی از جمله بهره وری،کاهش هزینه ها با اجرای این طرح، تفاوت بین استراتژی های عمومی ، تعریف مودا ، طریقه شناخت مودا ها در کار ،ارزش افزوده طرح و ... سخن گفت و افزود: به دنبال این هستیم تا اولین خورشید ناب از استان خراسان رضوی اجرایی و آغاز شود.

 

 

 

۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید