اخبار

محمد سنجری در دیدار با خانواده معظم شهید کارگری غلام محمد تمیز:

وفاداری به آرمانهای شهدا و جانبازان و پاسداشت دستاوردهای آنان مهمترین و بزرگترین پشتوانه برای همه ماست

وفاداری به آرمانهای شهدا و جانبازان و پاسداشت دستاوردهای آنان مهمترین و بزرگترین پشتوانه برای همه ماست
همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی محمد سنجری مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی به همراه نماینده بسیج کارگری، رئیس کانون انجمن صنفی کارگران استان ،دبیر شوراهای اسلامی کار و مدیر اجتماعی این اداره کل با حضور در منزل خانواده شهید غلام محمد تمیز از شهدای کارگری یاد و خاطره این شهید را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،سنجری که در جمع گرم و صمیمی خانواده این شهید گرانقدر حضور یافته بود ضمن تبریک دهه مبارک فجر و پاسداشت ایثارگری و رشادت های شهدا در سخنانی گفت:دهه مبارک فجر بهانه ای شد که خدمت شما برسیم و قدردان رشادت های شهدای سرافراز میهن عزیزمان باشیم. همه ما باید تلاش کنیم تا از خدمتگزاران واقعی برای جامعه کارگری استان باشیم.وی گفت:وفاداری به آرمانهای شهدا و جانبازان گرامی و پاسداشت دستاوردهای آنان مهمترین و بزرگترین پشتوانه برای همه ماست تا با الگو سازی از مبارزه بی چشمداشت و ایثار تحسین بر انگیز این عزیزان مراتب تعالی و ترقی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را فراهم آوریم.همه ما می بایست تلاش کنیم تابع ولایت فقیه و ادامه دهنده راه شهدا باشیم و در این مسیر همه باید نقش خود را به خوبی ایفا نماییم.سنجری در ادامه افزود:امروز عرصه، عرصه جنگ اقتصادی است و همه ما وظیفه داریم فرمایشات مقام معظم رهبری و سیاست های اقتصاد مقاومتی را سر لوحه خود قرار دهیم و انشاءا... همانند هشت سال دفاع مقدس و جنگ نظامی از این جنگ نا برابر نیز با موفقیت و پیروزی بیرون خواهیم آمد.

در ادامه این دیدار خانواده و همسر شهید غلام محمد تمیز در مطالبی گفت: دراین موقعیت حساس همگی باید تمام توجه خود را به سخنان رهبری داشته، گوش به فرمان مقام معظم رهبری داده و از ایشان پیروی نماییم. و انشاءا... ایران اسلامی راه و مقصد خود را همانند گذشته با قدرت و قوت ادامه خواهد داد.

 

 

 

 

۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید