اخبار

دومین جلسه کارگروه مدیریت سبز با هدف مدیریت مصرف انرژی ، سوخت و هزینه ها برگزار شد

دومین جلسه کارگروه مدیریت سبز با هدف مدیریت مصرف انرژی ، سوخت و هزینه ها برگزار شد
دومین جلسه کارگروه مدیریت سبز اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با حضور محمود حکمتی پور مدیریت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی ، بهرامی دبیر جلسه و سایر اعضاء کارگروه برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در این جلسه محمود حکمتی پور ابتدا با تاکید بر لزوم فرهنگ سازی و استفاده بهینه از منابع در اداره کل عنوان داشت : مدیریت سبز در واقع بکارگیری موثر و کارامد تمامی منابع مادی و انسانی برای هدایت و نیل به اهداف زیست محیطی با سازماندهی و برنامه ریزی لازم است . وی ضمن آمار مقایسه ای از هزینه های سال گذشته با منابع اعتباری سال جاری گفت: در تمام زمینه ها از جمله مدیریت مصرف انرژی ( آب، برق و گاز ) باید تدابیر و سیاست های دقیق و منطقی اتخاذ کنیم تا در طول سال و در منابع مالی دچار مشکل نشویم و این کار با همکاری و همراهی همه همکاران امکان پذیر خواهد بود. حکمتی پور به استفاده بهینه و درست از امکانات و منابع اداره کل مخصوصاً در مدیریت شهرستان مشهد اشاره کرد و گفت: در گام اول بحث پایش و شناسایی مکانها و فضاهایی را دنبال خواهیم کرد که بیشترین مصرف انرژی را دارند و در این راستا کار را با حساسیت و کار کارشناسی انجام می دهیم.

بهرامی دبیر کارگروه مدیریت سبز نیز در این جلسه به اقدامات انجام گرفته اداره کل در راستای این شاخص اشاره کرد و گفت: اتفاقات خوبی در سال گذشته رقم خورد و کاهش هزینه ها و صرفه جویی در بحث آسانسور ها، موتورخانه ها، مصرف آب ، برق ، گاز ، بازیافت و... داشتیم و این کار را در سال جدید با تیم فکری جدید قوی تر ادامه می دهیم.شایان ذکر است در این جلسه اعضاء کارگروه هر یک به ابراز نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و مقرر شد اهداف تعیین شده در مصرف انرژی به صورت فاز بندی شده پیگیری گردد.

 

 

۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۳:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید