اخبار

بازدید مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از شرکت اترک شیمی

بازدید مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از شرکت اترک شیمی
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی مهندس محمد سنجری مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در راستای بازدید و رسیدگی به مشکلات واحد های تولیدی و کارخانجات استان به همراه مهندس عطا متین فر مدیر روابط کار و سروری مدیریت شهرستان مشهد از مجموعه اترک شیمی بازدید و از نزدیک با مدیر عامل و مدیران این شرکت به گفتگو نشست.

در این بازدید ابتدا مهندس نعیمی پور مدیر عامل این واحد تولیدی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت این شرکت و محصولات تولید آن طی سخنانی گفت:ما ساختار خوبی را در این واحد تولیدی ایجاد کرده و همیشه در انجام امور مربوط به کارگران به فکر آنها هستیم وی در ادامه تاکید کرد :ما در همه شرایط تلاش می کنیم تا در جریان تولید هیچگونه خللی ایجاد نشود زیرا کیفیت محصولات تولیدی و رعایت استانداردها در بحث صادرات محصول از اهمیت فراوانی برای ما برخوردار است. وی در خاتمه سخنان خود افزود :مسئولین استانی می بایست شرایط کار را برای واحد های تولیدی و سرمایه گذاران تسهیل نمایند تا انشاءا... شاهد پویایی هر چه بیشتر واحد های تولیدی در سطح استان باشیم.

در ادامه این بازدید مهندس سنجری بعد از سخنان مدیر عامل و خسته نباشید به کارگران و مدیران این شرکت در مطالبی بیان داشت : هدف اصلی از بازدید عرض خدا قوت است و خیلی خوشحالم از اینکه فرصتی فراهم شد تا در مجموعه شما حضور پیدا کنم مدیریت سالم و سخت کوشی مهندس نعیمی پور و وجود روحیه همکاری و همدلی بین کارگران و مدیران این شرکت موجب رشد و تعالی مجموعه گردیده و توانسته است نام این شرکت را به عنوان یکی از برند های معروف و برتر در حوزه صادرات در خارج از کشور قراردهد. وی گفت: باعث افتخار است که در شرایط امروز ،کار تولید را با جدیت ادامه می دهید و این کار بسیار ارزشمندی است. شرکت اترک شیمی پیشینه ای خوبی دارد و همین ساختار مدیریتی توانسته در بخش تولید ، صادرات و کیفیت از جایگاه مطلوبی برخوردار باشد.

سنجری تاکیدکرد:زحمات ارزشمند کلیه کارگران این مرز و بوم و همچنین خدمات شایسته کارآفرینان متعهد و خوشفکر براستی شایسته تقدیر و تجلیل است.وی در پایان تصریح کرد: ما نیز در این اداره کل در تلاش هستیم رفتارمان را نسبت به کار آفرینان با بهبود شرایط فضای کسب و کار تغییر دهیم و سعی می کنیم مشکلات واحد های صنفی و کارخانجات را رصد نموده وحل کنیم که این امور به تلطیف فضای کسب و کار  کمک می کند ما امروز با نگاه کمک به کارگر و تولید تلاش می کنیم و امیدواریم با افزایش وفاق و همدلی بتوانیم مشکلات موجود را با موفقیت پشت سر گذاشته و شاهد رشد و شکوفایی روز افزون میهن اسلامی در همه زمینه ها باشیم .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

۱۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۵:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید