اخبار

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی دربازدید ازواحد تولیدی:

با ایجاد تعامل و تحکیم روابط بین کارگر و کارفرما می‌توان شاهد تداوم رونق تولید در واحدهای تولیدی بود

با ایجاد تعامل و تحکیم روابط بین کارگر و کارفرما می‌توان شاهد تداوم رونق تولید در واحدهای تولیدی بود
مهندس سنجری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی به همراه مهندس سروری مدیریت مشهد ،عجمی رئیس اداره حراست اداره کل و رئیس اداره چناران از چند شرکت تولیدی واقع درشهرک صنعتی این شهرستان بازدید کرد.

مهندس سنجری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی به همراه مهندس سروری مدیریت مشهد ،عجمی رئیس اداره حراست اداره کل و رئیس اداره چناران از چند شرکت تولیدی واقع درشهرک صنعتی این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی سنجری ضمن بازید ازواحدهای صنعتی اولین اولویت برای دولت و نظام حفظ اشتغال موجود و بعد از آن ایجاد اشتغال جدید عنوان کرد و گفت: ما اعتقاد داریم که یک صنعت باید به شکل کامل و با استفاده از تمام ظرفیت‌ها، بهره‌وری داشته باشد و در این راستا مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سعی دارد حل مشکلات واحدهای تولیدی به منظور صیانت از اشتغال موجود در اولویت کاری خود قرار دهد.

وی ایجاد تعامل بین کارگر و کارفرما را ملاک تداوم رونق تولید دانست و بیان کرد: با ایجاد تعامل و تحکیم روابط بین کارگر و کارفرما می‌توان شاهد تداوم رونق تولید در واحدهای تولیدی بود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خاطرنشان کرد: در راستای تحقق رونق تولید در واحدهای صنعتی و تولیدی استان نیاز است علاوه بر تحکیم روابط کارگر و کارفرما، دیگر موانع بر سر راه تولید شناسایی و برای رفع آن اقدامات اساسی انجام شود.

مهندس سنجری دراین بازدید افزود : کارآفرینی به عنوان سمبل و نماد تلاش و موفقیت در امور بوده و کارآفرینان پیشگامان موفقیتها در جوامع هستند و در واقع کارآفرینی بدلیل نقش هایی که دارد محور کلیدی توسعه اقتصادی محسوب می شود.

وی با تأکید بر ضرورت توجه به فرهنگ در بحث كارآفرینی خاطرنشان کرد: کارآفرینی، با انبوه سازی ابداعات و اختراعات و همگانی سازی استفاده از آن ها، نقش بسیار مهمی در ایجاد رفتارهای جدید و شکل گیری الگوهای نوین زندگی و به طور کلی به وجود آمدن فرهنگ جدید داشته و از این لحاظ یک ضرورت برای استان ما و کشور است.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی افزود : صنایع در اقتصاد یک کشور نقشی ارزنده و مهم دارند و کمبود و وجود مشکلات و نواقص در این حوزه مانع از رشد و توسعه همه‌ جانبه و در نتیجه افزایش بیکاری و کاهش اشتغال خواهد شد که با وجود چنین مشکلاتی، تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران نمی‌توانند سرمایه‌گذاری کرده و جامعه نیز نمی‌تواند به توسعه همه‌جانبه دست یابند

وی در ادامه افزود: شناخت نیاز بازار ، ایجاد محیطی سالم و بدور از تنش و روحیه همدلی و مشارکت از عوامل بسیار مهم و تاثیر گذار در رشد و ترقی تولید به شمار می آید.

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در پایان ضمن توفیق برای این شرکت ها تصریح کرد : کارگران باید توجه داشته باشند که ارتقاء بهره وری و انجام کار مفید و تلاش بیشتر موجب حفظ و پایداری بنگاههای اقتصادی است و زحمات ارزشمند کلیه کارگران این مرز و بوم  و همچنین خدمات شایسته کار آفرینان و سرمایه گذاران قابل تقدیر است .وی ابراز امیدواری کرد نتیجه فعالیت و سرمایه کارفرمایان و کار افرینان باید حفظ و توسعه داده شود تا شاهد ارتقاء تولید و امنیت شغلی کارگران باشیم.

۵ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید