اخبار

اولین جلسه تشکیل کانون کارآفرینان جوان شهرستان سبزوار برگزارشد

اولین جلسه تشکیل کانون کارآفرینان جوان شهرستان سبزوار برگزارشد
مختاری معاون مدیرکل و رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان سبزوار از برگزاری اولین جلسه تشکیل کانون کارآفرینان این شهرستان در این اداره خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی مختاری در رابطه با این خبر عنوان کرد:اولین جلسه کارآفرینان جوان شهرستان سبزوار در محل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سبزوار به منظور برنامه ریزی و انتخاب اعضای هیأت مؤسس جهت تشکیل کانون کارآفرینان در شهرستان سبزوار برگزار گردید.

وی در این جلسه ضمن خیر مقدم به حاضرین در خصوص نقش و اهمیت موضوع کارآفرینی مباحثی را مطرح کرد و گفت:در وضعیت کنونی ایجاد روحیه کارآفرینی دربین افراد و در لایه های مختلف اجتماعی حائز اهمیت و بسیار مهم است. وی هدف از برگزاری جلسه و تشکیل کانون کارآفرینان در شهرستان را کنار هم قرار گرفتن کارآفرینان و ایجاد ظرفیت های جدید و استفاده از تجربیات یکدیگر عنوان کرد و افزود: توسعه  ارتباطات با یکدیگر رسیدن به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت اعضاء را تسهیل و تسریع می نماید و همچنین در کاهش هزینه های عمومی کارآفرینان مؤثر خواهد بود.شایان ذکر است در نهایت کارآفرینان حاضر در جلسه نظرات و پیشنهادات و انتقادات خود را بیان و اعضای هیأت مؤسس را جهت تشکیل کانون معرفی و انتخاب نمودند.

 

 

۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید