اخبار

مدیرکل تعاون ، کارو رفاه اجتماعی خراسان رضوی : اجرای طرحهای تفریحی و گردشگری در استان می تواند منجر به اشتغال پایدار برای جوانان گردد

مدیرکل تعاون ، کارو رفاه اجتماعی خراسان رضوی : اجرای طرحهای تفریحی و گردشگری در استان می تواند منجر به اشتغال پایدار برای جوانان گردد
محمد سنجری مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در ادامه بازدید های دوره ای خود ازشهرستانها و واحدهای تولیدی و صنعتی استان از بزرگترین طرح تفریحی ، فرهنگی و ورزشی سرپوشیده شهرستان سبزوار بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی ،درجریان بازدید از این پروژه ابتدا علی پرهام سرمایه گزار این طرح به ارائه گزارشی از اقدامات و وضعیت کنونی این پروژه پرداخته و ضمن بیان چگونگی روند اجرای طرح و همچنین بررسی مشکلات و موانع موجود در روند این کار مساعدت و همکاری دستگاه های اجرایی را برای بهره برداری هر چه سریعتر این طرح خواستارشد. وی در رابطه با اجرای این طرح گفت:هدف اصلی این طرح ایجاد فضایی تفریحی و سالم برای شهروندان و بهره مندی و استفاده مسافران و زائران عبوری از امکانات جانبی این طرح و ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان شهرستان است.وی همچنین یاد آورشد با بهره برداری از این طرح بزرگ تفریحی حداقل برای 50 نفر از جوانان این شهرستان شغل پایدار ایجاد خواهد شد.

در ادامه مهندس سنجری که به همراه عقیل مختاری معاون مدیر کل و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سبزوار ،محمد امین بابایی مدیر کار آفرینی و اشتغال و مهدی کاملان مشاورامور شهرستانها در محل اجرای طرح حضور یافته بود در سخنانی اظهارداشت : شهرستان سبزوار با توجه به پتانسیل های بالایی که دارد می تواند نقش بسیار مهمی در ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان داشته باشد.وی گفت: ما باید این ظرفیت ها را بدرستی شناسایی کرده و از آنها به خوبی استفاده نماییم. سنجری گفت:اجرای طرحهای تفریحی و گردشگری در استان می تواند منجر به اشتغال پایدار برای جوانان گردد و ما در این خصوص آمادگی همه نوع همکاری را خواهیم داشت.

شایان ذکر است این شهربازی سرپوشیده شامل انواع وسایل بازی ، کافی شاپ ، سینما 6 بعدی و...  می باشد و با اجرای کامل این طرح کلیه امکانات جانبی ،سرویس دهی برای خانواده ها، توریست ها ، زائران ، و دانشجویان و ... به خوبی فراهم خواهد شد.

 

 

 

 

۱۹ مهر ۱۳۹۷ ۱۵:۵۱

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید