اخبار

سروری سرپرست مدیریت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مشهد : نگاه ما به تولید حفظ اشتغال موجود و کاستن از هزینه های تولید است

سروری سرپرست مدیریت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مشهد : نگاه ما به تولید حفظ اشتغال موجود و کاستن از هزینه های تولید است
جلسه تودیع و معارفه سرپرست جدید مدیریت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی حسن سروری سرپرست مدیریت تعاون،کار و رفاه اجتماعی مشهد در این جلسه ضمن تشکر از خدمات علی اکبر چوپان گفت:  ظرفیت شهرستان مشهد در بحث اشغال و ایجاد فرصتهای شغلی بسیار بالا و خوب است و در تلاش خواهیم بود تا از این فرصت و ظرفیت با همکاری تمامی دستگاه های اجرایی و سیاسی بدرستی استفاده کنیم. وی گفت : امیدواریم با توجه به اعتماد صورت گرفته خدمات ارزنده ای به مردم شریف مشهد داشته باشیم و برنامه ریزی خواهیم کرد تا با تعامل و همفکری در حوزه های مختلف همچون روابط کار ،اشتغال ، تعاون ، ببیمه بیکاری و ...بدرستی عمل شده و همچنین اشتغال بانوان ، فارغ التحصیلان دانشگاهی را پیگیری خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: نگاه ما به تولید حفظ اشتغال موجود و کاستن از هزینه های تولید است و از ظرفیت تشکلهای کارگری و کارفرمایی در این راه بدرستی استفاده خواهیم کرد. سروری در این جلسه گفت: در حوزه تعاون برابر سیاست ها و برنامه ها تعاونی های غیر فعال را منحل خواهیم کرد .تعاونی ها باید حاکمیت اجتماعی داشته باشند و در این راه فرهنگ تعاون و حضور نخبگان نیز واجب خواهد بود .

علی اکبر چوپان در این جلسه نیز در مطالبی گفت: در تمامی مراحل کاری سعی کردیم تعامل و ارتباط خوبی با معاونت فرمانداری داشته باشیم و یکی از سیاست های اصلی ما بازرسی ، اعزام و پیگیری مسائل کارگری بود و در هر جا باشیم سرباز نظام و اسلام و در خدمت مردم شریف خواهیم بود.

 

 

۱۹ مهر ۱۳۹۷ ۱۴:۴۶

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید