اخبار

موهبتی فرماندار مشهد : همه باید در قالب یک تیم و برای خدمت به مردم تلاش کنیم

موهبتی فرماندار مشهد : همه باید در قالب یک تیم و برای خدمت به مردم تلاش کنیم
محمد سنجری مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با حضور در فرمانداری مشهد سرپرست جدید مدیریت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان را معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی مراسم تودیع و معارفه سرپرست مدیریت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مشهد با حضور محمد سنجری مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی ، موهبتی فرماندار شهرستان مشهد ،معاونین فرماندار ، و مسئولین ستادی این اداره کل برگزارشد.

 موهبتی فرماندار مشهد در این جلسه در سخنانی گفت: وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با گستره وسیع و ظرفیت های بسیار بالایی که دارد لازم است در استان و به خصوص در شهرستان مشهد از تمامی این ظرفیت ها به درستی استفاده کرد و خوشبختانه از زمان استقرار مهندس سنجری در این استان پویایی و تحرک خوبی در تمامی بخش ها دیده می شود. وی در این جلسه به ویژگی های خاص شهرستان مشهد در بخش های مختلف اشتغال ،سرمایه گذاری ، کمیسیون ها و تشکلات کارگری و کارفرمایی ،بخش صنعتی ،تعاون ، جمعیت تحت پوشش بیمه و... اشاره کرد و گفت: شرایط کار در مشهد ویژه و خاص است و همه ما باید در قالب یک تیم با تمام توان و تلاش کار کرده و همدیگر را کمک کنیم و مراقبت کنیم تا کار در تمامی بخش ها به خوبی انجام شود و نتیجه و خروجی این همکاری و تعامل بایستی به خدمت و رضایت بیشتر مردم منجر گردد.موهبتی در خاتمه مطالب خود تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم کار در مشهد را به گونه ای پیش ببریم تا الگویی برای کل کشور باشد و به سمتی حرکت کنیم که رضایت تمامی شهروندان را پی داشته باشیم.

 

 

 

 

۱۹ مهر ۱۳۹۷ ۱۴:۲۹

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید