اخبار

انتصاب اولین بانوی مدیر در شهرستان باخرز

انتصاب اولین بانوی مدیر در شهرستان باخرز
جلسه معارفه مسئول نمایندگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان باخرز با حضور مهندس محمد سنجری مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی ، حسن زاده فرماندار شهرستان باخرز ، مشاور مدیر کل ، رئیس اداره حراست و مدیر کار آفرینی و اشتغال این اداره کل برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی محمد سنجری در سفر یک روزه خود به شهرستان های تایباد و باخرز در جلسه معارفه مسئول نمایندگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی باخرز حضور یافت و اولین بانوی مدیر این شهرستان را معرفی کرد.

در این جلسه سنجری در سخنانی گفت: خیلی خوشحالم از اینکه اولین بانوی مدیر این شهرستان از این اداره کل است و در ادامه گفت: با توجه به سیاست دولت تدبیر و امید مبنی بر مشارکت بیشتر بانوان در مدیریت های اجرایی و همچنین در جهت تقویت و استفاده از پتانسیل بانوان منطقه ،این اقدام را نشانه شایستگی بانوان در کلیه امور دانست . وی افزود: امیدواریم با این انتصاب و با تلاش بانوان عزیز و مشارکت هر چه بیشتر آنها شاهد انتصابات بعدی نیز در سیستم های اجرایی باشیم.

حسن زاده فرماندار شهرستان باخرز نیز در این جلسه ضمن تشکر از انتصاب شایسته انجام شده در مطالبی گفت: در راستای اهداف دولت تدبیر و امید بزودی شاهد انتصابات بانوان دیگری در سیستم های مدیریتی در چند اداره دیگر باشیم .

شایان ذکر اینکه در این جلسه فرماندار شهرستان باخرز از تلاش ها و زحمات مهندس سنجری به خاطر پیگیری های انجام گرفته در حوزه های مختلف این شهرستان از وی تقدیر نمود.

 

 

۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۳:۵۲

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید