اخبار

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: هیچ کاری ارزشمند تر از کارآفرینی و ایجاد اشتغال برای جوانان نیست.

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: هیچ کاری ارزشمند تر از کارآفرینی و ایجاد اشتغال برای جوانان نیست.
محمد سنجری مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در ادامه بازدید های خود از کارخانجات و واحد های تولیدی و صنعتی استان و در راستای رسیدگی به مشکلات آنها از شرکت تعاونی کشت و صنعت پیشرو صالح کاشمر بازدید و از نزدیک با مدیر عامل و کارگران این شرکت دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی ، در این بازدید که با حضور نبی پور فرماندار شهرستان ، طالعی دادستان شهرستان ، بابایی مدیر کارآفرینی و اشتغال ، عجمی رئیس اداره حراست ، میری سرپرست اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان صورت گرفت در ابتدا صالحی مدیرعامل این مجتمع صنعتی به ارائه گزارشی از عملکرد و وضعیت این مجموعه پرداخته و عنوان داشت : این مجتمع  تولیدی در حال حاضر مشغول تولید تخم مرغ ، جوجه یک روزه و مرغ گوشتی می باشد و در آن به فعالیت خود ادامه می دهد.وی ضمن تشکر از حضور مسئولین در این واحد تولیدی گفت: سیستم مکانیزه قوی و جدیدی در این شرکت وجود دارد و از آخرین تکنولوژی های روز در حال استفاده هستیم .وی اعلام کرد ما تمام تلاش خود را در کار تولید قرار داده ایم و افتخار می کنیم در این برهه زمانی توانسته ایم با قدرت به کار خود ادامه دهیم و در این مسیر پیشرفت های بسیار چشمگیری نیز داشته ایم که تکمیل چرخه و زنجیره مرغ و تخم مرغ از آن جمله است. صالحی مدیر عامل شرکت همچنین افزود : در این مجتمع در حال حاضر بیش از 350 نفر نیروی کار مشغول به فعالیت می باشند و اکثر محصولات تولیدی ابتداء با اولویت بازار داخلی در سطح استان و کشورعرضه می گردد .

محمد سنجری مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در این بازدید ضمن خدا قوت و تشکر از ایجاد این فضای تولیدی در کاشمر گفت: شما جزء کار آفرینان و افتخارات استان و کشور محسوب می شوید .برند محصولات شما معرف و شناخته شده و از نگاه ارزشی ، علمی و کار آفرینانه شما و از اینکه به سمت تکمیل زنجیره های تولید رفته و آن را تکمیل کرده اید تقدیر می شود.وی در ادامه سخنان خود گفت: خوشبختانه پیشینه شما قوی و مستحکم و با تسلط و نگاه کار آمد انشاءا...از موانع پیش روی نیز عبور خواهید کرد.

سنجری در ادامه سخنان خود افزود : در شرایط کنونی هیچ کاری ارزشمند تر از کارآفرینی و ایجاد اشتغال برای جوانان نیست و قطعاً دعای خیر خانواده ها پشتوانه معنوی بسیار قوی برای شما خواهد بود وی گفت: از اینکه برای آینده برنامه دارید بسیار خوشحالم و سخت کوشی و توان ریسک پذیری در شرایط سخت تحریم یکی از دلایل موفقیت و کارآمدی این مجموعه تولیدی است. مهندس سنجری در خاتمه تاکیدکرد : امروز بخشی از مشکلات در قوانین و مقررات وجود دارد و ما در این اداره کل در کنار شما هستیم و مسایل و مشکلات را حتماً پیگیری نموده و منعکس خواهیم کرد.

شایان ذکر اینکه در این جلسه مشکلات این واحد تولیدی از جمله تخصیص ارز و ثبت سفارش ، واردات قطعات یدکی ، دارایی ، صادرات و ... مورد پیگیری و بررسی قرار گرفت.

 

 

 

۹ مهر ۱۳۹۷ ۱۵:۳۸

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید