اخبار

مدیرکل تعاون ، کارو رفاه اجتماعی خراسان رضوی در بازدید از کارخانه کاشی و سرامیک زهره کاشمر : مشکلات واحد های تولیدی را با جدیت پیگیری و رصد خواهیم کرد.

مدیرکل تعاون ، کارو رفاه اجتماعی خراسان رضوی در بازدید از کارخانه کاشی و سرامیک زهره کاشمر : مشکلات واحد های تولیدی را با جدیت پیگیری و رصد خواهیم کرد.
محمد سنجری مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی طی سفر یک روزه خود به شهرستان کاشمر از کارخانه کاشی و سرامیک زهره و شرکت تعاونی کشت و صنعت پیشرو صالح کاشمر بازدید و از نزدیک با مدیران و کارگران آنها دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در این بازدیدها که نبی پور فرماندار شهرستان ، طالعی دادستان شهرستان ، بابایی مدیر کارآفرینی و اشتغال ، عجمی رئیس اداره حراست ، میری سرپرست اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نیز حضور داشتند مسائل و مشکلات پیرامون این واحد های تولیدی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این بازدید محمد سنجری در کارخانه کاشی و سرامیک زهره حضور یافت و در سخنانی اعلام کرد: از ابتدای حضور در استان با جدیت مشکلات واحد های تولیدی را رصد نموده و این موضوع را یکی از وظایف اصلی خود می دانیم .وی گفت: در شرایطی که قرار داریم تمام توان و تلاش همه مسئولین و دلسوزان نظام حفظ فرصت های شغلی است و برای ما نیز صیانت از نیروی کار و حفظ و پایداری بنگاه های اقتصادی و تولیدی از اهمیت فراوانی برخوردار است .سنجری گفت : امروز با یک جنگ اقتصادی روبه رو هستیم و تمام دغدغه و نگرانی ما پایداری مشاغل است و معتقد هستم که همه باید به اندازه کارگران که در شرایط سخت در تلاش هستند باید تلاش کنند و پای کار باشند. وی در ادامه افزود : همه باید این موضوع را درک کرده باشند و ما نیز در کنار شما مدیران به عنوان مشاور کارفرما حضور خواهیم داشت .

طالعی دادستان شهرستان کاشمر نیز در مطالبی گفت: دستگاه قضایی هم در شرایط کنونی در کنار واحد های تولیدی است و پیگیر مسائل و مشکلات شرکتها و کارخانجات است . وی گفت: ما می دانیم که واحد های تولیدی با تمام توان و تلاش فعالیت می کنند و قطعاً دولت و مسئولین اجرایی نیز در کنار شما مدیران واحد های تولیدی خواهند بود.

شایان ذکر اینکه در این جلسه مدیران و نماینده کارگران شرکت کاشی و سرامیک زهره ضمن ارائه گزارشی از فعالیت ها و تولیدات خود به بیان مشکلات و موانع موجود از جمله مشکل آب ، برق و گاز ، تامین اجتماعی و... پرداخته و خواستار حمایت بیش از پیش بخش دولتی از تولید داخلی شدند .

 

 

۹ مهر ۱۳۹۷ ۱۴:۱۹

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید