اخبار

محمد سنجری در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان کاشمر : امروز هیچ موضوعی مهم تر از ایجاد اشتغال برای جوانان نیست.

محمد سنجری در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان کاشمر : امروز هیچ موضوعی مهم تر از ایجاد اشتغال برای جوانان نیست.
جلسه کارگروه اشتغال شهرستان کاشمر با حضور مهندس سنجری مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی ، نبی پور فرماندار شهرستان ، بابایی مدیر کار آفرینی و اشتغال اداره کل ، نمایندگان مدیریت بانک های عامل استان و کلیه دستگاه های اجرایی و بانک های عامل عضو کارگروه شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی مهندس سنجری در جلسه کارگروه اشتغال ضمن تشکر از فرصت فراهم شده در سخنانی اظهار داشت: شش ماه از سال گذشته و امیدواریم در این جلسه کمک کنید تا با همفکری ، هم اندیشی و با قوت و توان بیشتر بتوانیم برنامه های حوزه اشتغال را پیگیری نموده و به سرانجام برسانیم.وی گفت: خوشبختانه با توجه به تاکید مقام معظم رهبری و تلاش دولت بسته کامل اشتغال در بخش های مختلف تدوین شد که تمام این طرح ها با هدف ایجاد اشتغال برنامه ریزی شده است.وی در این جلسه هفت برنامه محوری و راهبردی اشتغال را برای حاضرین در جلسه بیان داشت و به ارائه گزارشی کاملی از اقدامات و فعالیتهای انجام گرفته شهرستان در خصوص طرحهای اشتغال زا از جمله بسته های اشتغال فراگیر ،سامانه کارا ، تسهیلات اشتغال روستایی و مشاغل خانگی ، صدور مجوزها ، اجرای طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی ، مهارت آموزی در محیط واقعی کار و ... پرداخت و عملکرد و وضعیت شهرستان را با استان بصورت مقایسه ای و آماری بیان نمود. محمد سنجری در خاتمه سخنان خود افزود : برای تحقق و رسیدن به اهداف و برنامه اشتغال همه باید از ظرفیت های قانونی نهایت استفاده را داشته باشیم.همه بایددر استان در کنار هم و با هم تلاش کنیم تا انشاءا... اتفاقات خوبی را شاهد باشیم. وی خاطر نشان کرد: امروز هیچ موضوعی مهم تر از ایجاد اشتغال برای جوانان در کشور نیست و بحث اشتغال را باید فراتر از یک وظیفه دانسته و به آن عمل کنیم.

در این جلسه نبی پور فرماندار کاشمر نیز ضمن تشکر از حضور مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در شهرستان در سخنانی گفت:بحث اشتغال به عنوان یکی از مهمترین رویکردها در دولت دوازدهم است و همه ما وظیفه داریم اولویت خود را توسعه اشتغال و حمایت از تولید داخل قرار دهیم .وی گفت:خوشبختانه تعامل و همکاری خوبی بین دستگاه های اجرایی شهرستان وجود دارد و جذب اعتبارات هدف اصلی ما نبوده است بلکه هدف ما پرداخت تسهیلات بوده است که منجر به اشتغال و ایجاد شغل گردد.وی گفت:اعضاء کارگروه از این جلسه به عنوان یک دوره آموزشی استفاده نمایند و در شهرستان تلاش خواهیم کرد در مرحله دوم پرداخت تسهیلات با دقت و سرعت بیشتری انجام شود.

شایان ذکر اینکه مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان کاشمر عملکرد دستگاه های اجرایی و بانک های توسعه تعاون ، کشاورزی ، پست بانک و صندوق کار آفرینی امید را مورد بحث و بررسی قرار داد و خواستار سرعت در پرداخت ها و جذب اعتبارات از طرف بانک های عامل شهرستان شد.

 

 

 

 

 

۹ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۰

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید