اخبار

دومین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال شهرستان کاشمر برگزار شد.

دومین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال شهرستان کاشمر برگزار شد.
دومین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال کاشمر با حضور فرماندار و دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی دومین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال شهرستان کاشمر برگزار شد.

میری رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کاشمر در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال با اشاره به ‌اینکه تعهد 24  دستگاه اجرایی شهرستان در خصوص ایجاد اشتغال در سال جاری، 2 هزار و 37 فرصت شغلی است؛ گفت: تاکنون 12 درصد از این تعهد محقق شده ، به‌طوریکه از ابتدای سال جاری تاکنون، 237 فرصت شغلی جدید ایجاد شده است.

وی بابیان اینکه تاکنون جهاد کشاورزی و صنعت و معدن در حوزه اشتغال روستایی موفق به ‌تشکیل پرونده در بانک عامل و پرداخت تسهیلات شده اند تاکید کرد: جهاد کشاورزی زمینه پرداخت 16 میلیارد و 200 میلیون ریال و صنعت و معدن زمینه پرداخت 3 میلیارد و 640  میلیون ریال طرح  تسهیلات را از طریق بانک‌های کشاورزی، پست‌بانک و صندوق کارآفرینی امید فراهم کردند و ادارات راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای، میراث فرهنگی و عشایر هیچگونه طرحی در این زمینه ارائه نکردند و بانک توسعه تعاون نیز در این خصوص پرداختی نداشته است.

اباذر میری با اشاره به‌اینکه برای 147 طرح با 318 میلیارد تومان تسهیلات و پیش‌بینی ایجاد اشتغال 516 نفر تشکیل پرونده شده است افزود: تاکنون 117 طرح به ‌بانک‌های عامل معرفی شده است که 15 طرح موفق به ‌دریافت 19 میلیارد و 840 میلیون ریال تسهیلات و اشتغال‌زایی 72 نفر گردیده است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کاشمر با تأکید بر اینکه در حوزه تسهیلات اشتغال فراگیر تعداد 19 طرح به‌مبلغ 210 میلیارد ریال در کارگروه اشتغال شهرستان مصوب شده است بیان کرد: از این تعداد، 14 طرح به‌ارزش 156 میلیارد ریال با اشتغال 202 نفر به بانک های عامل معرفی شده اند.

 

 


.

۳۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید