اخبار

استان خراسان رضوی به عنوان یکی از استانهای برتر کشور در فرآیند ارزیابی عملکرد تیم های خود ارزیابی وزارت متبوع معرفی شد .

استان خراسان رضوی  به عنوان یکی از استانهای برتر کشور در فرآیند ارزیابی عملکرد تیم های خود ارزیابی وزارت متبوع معرفی شد .
برونسی هدف نهایی ارزیابی عملکرد را بهبود عملکرد و افزایش کارایی و اثربخشی سازمان و بررسی نقاط قوت و ضعف و کمک در جهت رفع کاستی ها و برقراری تعامل بیشتر در سطح ستاد وزارت و ادارات تابعه ی استانی برشمرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،نتایج ارزیابی عملکرد تیم های خود ارزیابی وزارت متبوع از استانهای سراسر کشور اعلام شد.

عباسعلی برونسی معاون معین و مدیر ارزیابی عملکرد ادره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی با اعلام این خبر اظهار د اشت:در نتایج اعلام شده فرآیند بازرسی تیم های خود ارزیابی وزارت متبوع از حوزه های مختلف ادارات کل اجرایی در سراسر کشور،اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی توانست با کسب بیش از 90درصد امتیاز و رتبه خیلی خوب جز استانهای برتر کشور قرار گرفت.

برونسی هدف نهایی ارزیابی عملکرد را بهبود عملکرد و افزایش کارایی و اثربخشی سازمان و بررسی نقاط قوت و ضعف و کمک در جهت رفع کاستی ها و برقراری تعامل بیشتر در سطح ستاد وزارت و ادارات تابعه ی استانی برشمرد.وی افزود: اینگونه بازرسی ها در راستای کمک به اثر بخشی تصمیم گیری ها و تصمیم سازی های دستگاههای اجرایی استانی بسیار موثر می باشد.رییس تیم خود ارزیابی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در پایان تاکید کرد :بایستی کلیه حوزه های اداره کل  نقاط قوت را تقویت و در راستای رفع نقاط ضعف  و اصلاح کاستی های موجود با جدیت کامل برنامه ریزی و حرکت نمایند تا در نهایت هدف والای خدمت رسانی مطلوب به مردم که همانا رضایت ارباب رجوع از خدمات ارائه شده در دستگاههای اجرایی می باشد در عمل محقق گردد.

۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۰

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید