اخبار

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هیچ جامعه ای جزء با تلاش تولیدکنندگان و صنعتگران کشوری به رفاه و خوشبختی نمی رسد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هیچ جامعه ای جزء با تلاش تولیدکنندگان و صنعتگران کشوری به رفاه و خوشبختی نمی رسد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی : باید با ایجاد شرایط لازم به کمک تولیدکنندگان و کارآفرینان رفت تا بتوانند با امکانات و حمایت های لازم مسیر رشد و توسعه را هموار کنند.

روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از بازدید دکتر علی ربیعی از خط تولید لوازم خانگی توانکاران در جاده قوچان خبر داد.

در این بازدید که جمعی از مدیران استانی از جمله مهندس سنجری مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان ، مهندس نظام خیر آبادی مدیر کل تامین اجتماعی،دکتر پور یوسف مدیر کل بهزیستی ، رئیس خانه صنعت و معدن استان و... حضور داشتند دکتر ربیعی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی اظهارداشت: امروز صنعتگران در حال گذراندن دورانی سخت هستند و در شرایطی کار می کنند که بیماری های مزمن اقتصادی گذشته نیز وجود دارد. امروز اشتغال و مسائل آن برای ما بسیار مهم است و ما می بایست تمام تلاش خود را مصروف حفظ اشتغال موجود ، تقویت تولید داخلی و ایجاد فرصت های شغلی جدید نموده و از این طریق شکوفایی اقتصادی را برای میهن اسلامی به ارمغان آوریم .

دکتر علی ربیعی در بازدید از خط تولید لوازم خانگی توانکاران بیان کرد: امیدواریم با شرایط کنونی بین المللی با تدبیر دولت و مسئولان نظام، کشور به ثبات اقتصادی بازگردد.ربیعی با بیان اینکه در سال 1392 اشتغال و ثبات خوبی در کشور تجربه شد مطمئن هستیم از شرایط فعلی نیز سرفراز بیرون خواهیم آمد. وی افزود: باید با ایجاد شرایط لازم به کمک تولیدکنندگان و کارآفرینان رفت تا بتوانند با امکانات و حمایت های لازم مسیر رشد و توسعه را هموار کنند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: هیچ جامعه ای جزء با تلاش تولیدکنندگان و صنعتگران کشوری به رفاه و خوشبختی نمی رسد و باید دانست تاجران پول و دلالان ارز تاثیر مثبتی در سرنوشت کشور ندارند بلکه این تولید کنندگان و کارآفرینان هستند که سعادت و توسعه را رقم می زنند.ربیعی از زنان سرپرست خانوار به عنوان «شیر زنان» یاد کرد که در راه اشتغال و معیشت خانواده تلاش می کنند و ظرفیت سازی برای اشتغال آنان و دیگر مددجویان بهزیستی را اقدامی اخلاقی و انسانی خواند که برای همه قابل انجام نیست.کارخانه توانکاران، تولید کننده لوازم خانگی، ظرفیت اشتغال برای حدود هزار نفر را دارد که اشتغال 100 نفر از زنان سرپرست خانوار، ناشنوایان، معلولان و معتادان بهبود یافته را برعهده گرفته است.

 

 

 

 

 

 

۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۲۶

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید