اخبار

کسب رتبه اول کشوری در ثبت نام سیزدهمین جشنواره تعاونی برتر توسط استان خراسان رضوی

کسب رتبه اول کشوری در ثبت نام سیزدهمین جشنواره تعاونی برتر توسط استان خراسان رضوی
با توجه به ثبت نام بیش از 1100 شرکت تعاونی در سامانه سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر و اعلام وزات تعاون کار و رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی موفق به کسب رتبه اول در ثبت نام در جشنواره گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی این اداره کل موفق شد رتبه اول کشور در ثبت نام سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر را به خود اختصاص دهد .

اسماعیل سلطانخواه مدیر تعاون اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان در این رابطه عنوان داشت : با توجه به ثبت نام بیش از 1100 شرکت تعاونی در سامانه سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر و اعلام وزات تعاون کار و رفاه اجتماعی ، استان خراسان رضوی موفق به کسب رتبه اول در بین سایر استانها در ثبت نام در جشنواره گردید .

وی همچنین گفت : با توجه به این موضوع که مهلت ثبت نام شرکت های تعاونی در سامانه جشنواره تا بیستم تیرماه تمدید شده است انتظار می رود این آمار تا پایان مهلت ثبت نام نیز افزایش یابد.

سلطانخواه در ادامه افزود : جشنواره تعاونی های برتر همه ساله با هدف شناسایی و معرفی الگوهای برتر و تببین دستاوردهای بخش تعاون و ترویج فرهنگ کار گروهی برگزار می گردد و می تواند تاثیر بسزایی در مدل سازی و الگو برداری از نمونه های موفق و توسعه و ترویج فرهنگ تعاون در جامعه داشته باشد .

 

 

۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۹

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید