اخبار

نوروزیان معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی : شهید برونسی و شهداء شاخص نقطه عطف دفاع مقدس هستند.

نوروزیان معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی : شهید برونسی و شهداء شاخص نقطه عطف دفاع مقدس هستند.
نوروزیان معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی : همانگونه که حضرت امام خمینی (ره) فرمودند تمام شهداء چشم و چراغ ملت هستند آنها هیچگاه به ما نیازی نداشته و ندارند . این ما هستیم که نیازمند کمک و یاری آنها می باشیم .

همزمان با هفتم تیر ماه روز شهادت مظلومانه شهید دکتر بهشتی و روز قوه قضائیه، نوروزیان معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی به همراه محمد سنجری مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان و خدابنده مدیر کل آموزش و پرورش استان در جمع خانواده معزز سردار شهید برونسی حضور یافت و یاد و خاطره این شهید گرانقدر را گرامی داشت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در این دیدار نوروزیان معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مظلوم بهشتی و 72 تن از یاران انقلاب طی سخنانی عنوان داشت :  شهداء و مخصوصاً شهید برونسی شهید شاخص کارگری به گردن همه ما حق دارند و خیلی خوشحالم که در خدمت خانواده محترم و فرزندان ایشان حضور دارم . وی گفت: همانگونه که حضرت امام خمینی (ره) فرمودند تمام شهداء چشم و چراغ ملت هستند آنها هیچگاه به ما نیازی نداشته ندارند و این ما هستیم که نیازمند کمک و یاری آنها می باشیم .

نوروزیان با اشاره به وصیت نامه حضرت امام خمینی (ره) گفت: به این انقلاب هیچ کس نمی تواند هیچگونه آسیبی و خدشه ای وارد نماید ولی ما می بایست خود را از دو آسیبی که ممکن است دچار آن شویم دور نگاه داریم یکی اینکه دچار فراموشی هدف شده و دیگر اینکه دچار اختلاف و تفرقه شویم وی تاکید نمود ما نباید هدف ، خط و راه خود را گم نماییم و انشاءا... با کمک شهداء هیچگاه این اتفاق رخ نخواهد داد.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی در ادامه سخنان خود راجع به شهید برونسی گفت: شهید برونسی و شهداء شاخص نقطه عطف دفاع مقدس هستند و فاصله ما با ایشان از زمین تا آسمان است ما همیشه باید ادامه دهنده راه شهداء بوده و مسیر آنها را دنبال نماییم .حضور شهید برونسی در جبهه ها به رزمندگان آرامش می داد و شهداء دارای این چنین ویژگی هایی هستند. وی با اشاره به شرایط کنونی افزود: در این برهه حساس که همه دشمنان ما با حیله گری به دنبال ضربه زدن به نظام و انقلاب هستند تنها راه نجات میهن اسلامی حمایت همه جانبه از ولایت فقیه است و ما نیازمند اتفاق هستیم و خانواده معظم شهداء و بویژه شهداء شاخص در این مسیر می توانند به ما کمک نمایند.

در ادامه این دیدار همسر شهید برونسی ضمن خوشامد به حاضران در مطالبی بیان داشتند : شهید برونسی در دوران جنگ تحمیلی در جبهه های نبرد حق علیه باطل حضور چشمگیری داشته و در همین راه نیز به فیض شهادت نائل گردید .همسر شهید برونسی با تعریف یاد و خاطراتی از این شهید والا مقام به دینداری، تعهد ، امانتداری و رعایت حقوق بیت المال شهید اشاره کرده و فرمودند : شهید برونسی در استفاده نکردن از بیت المال برای مقاصد شخصی همیشه تاکید فراوانی داشت وی هیچگاه از اموال دولتی استفاده نمی کرد و به خانواده نیز در این امر سفارش  می نمود. وی گفت: شهید برونسی ارادت خاص و ویژه ای به شهید مظلوم بهشتی داشتند و در وصیت نامه خود تاکید داشتند ابتدا در زمان شهادت مرا بر سر مزار این شهید گرانقدر ببرید .

نوروزیان معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی در خاتمه سخنان گفت : تکریم از خانواده گرانقدر شهدا کمترین وظیفه است که ما در قبال رشادت ها و ایثارگری این عزیزان داریم و همه می بایست راه و روش شهداء را الگوی خود قرار داده و در همین مسیر حرکت نماییم.

شایان ذکر است در پایان این دیدار با اهدا لوح سپاس از خانواده معظم این شهید بزرگوار تقدیر بعمل آمد

 

 

 

۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۱۵

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید