اخبار

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی : ارزیابی شاخص های عمومی و اختصاصی ارتقاء سطح رضایت جامعه را به دنبال خواهد داشت.

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی : ارزیابی شاخص های عمومی و اختصاصی ارتقاء سطح رضایت جامعه را به دنبال خواهد داشت.
مهندس سنجری : تمام سعی و تلاش خود را در جهت خدمت رسانی به مراجعین و ارباب رجوع انجام داده و تلاش کرده ایم تا این امر را در تمامی بخش های اداره کل نهادینه سازی کنیم.

روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از شروع ارزیابی شاخص های عمومی این اداره کل با حضور ارزیابان سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی در این جلسه که به منظور ارزیابی عملکرد شاخص های عمومی و به منظور بررسی مدارک و مستندات مرتبط با این اداره کل برگزار گردیده بود مهندس سنجری مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی ضمن تشکر از حضور ارزیابان در این اداره کل طی سخنانی عنوان داشت: ارزیابی عملکرد فرآیندی است که طی آن نقاط ضعف و قوت دستگاههای اجرایی شناسایی می شوند و این فرآیند بدون شک نقش مهم و تاثیر گذاری در تبیین دستاوردها و جایگاه این اداره کل خواهد داشت .واکنون فرصت خوبی است که بتوانیم از نقطه نظرات اصلاحی در جهت بهبود وضعیت عملکردی استفاده کنیم.

سنجری در ادامه این جلسه گفت :ارزیابی شاخص های عمومی و اختصاصی در دستگاههای اجرایی ارتقاء سطح رضایت جامعه هدف را به دنبال خواهد داشت . وی گفت در ارزیابی می بایست با توجه به ماموریت ها ،نوع  ارباب رجوع و وظایفی که بر عهده دستگاه های اجرایی گذاشته شده است ارزیابی انجام گرفته و منابع نیز بر اساس این نوع فعالیتها تخصیص داده شود. سنجری افزود: ارزیابی دستگاه های اجرایی زمانی کار آمدی خود را بدست خواهد آورد که فقط صرف تعریف تعهد برای سیستم نباشد و شایسته سالاری مدیران و منابع مالی و اداری ادارات نیز در این تعهدات دیده و در نظر گرفته شود . مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان در خاتمه سخنان خود و در دفاع از عملکرد کارکنان مجموعه تاکید کرد : تمام سعی و تلاش خود را در جهت خدمت رسانی به مراجعین و ارباب رجوع انجام داده و تلاش کرده ایم تا این امر را در تمامی بخش های اداره کل نهادینه سازی کنیم. وی گفت: با عنایت به زحمات همکاران و تلاش های انجام گرفته در راستای تحقق اهداف پیش بینی شده سعی نموده ایم تا انشاءا... در تمامی حوزه ها در سطح استان جزء دستگاه های برتر و ملی قرار داشته باشیم.

در ادامه این جلسه موسوی رئیس گروه نو سازی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و  رییس تیم ارزیابی به بیان اهداف ارزیابی پرداخت و هدف از این اقدام را تقویت نقاط قوت و سنجش میزان موفقت دستگاهها در راستای تحقق اهداف و وظایف محوله و تکالیف تعیین شده در قوانین و مقررات دانست وی عنوان کرد : ما دغدغه ها و نگرانی مدیران را می دانیم و مسائل و مشکلات پیش رو را در جلسات متعدد یاد آوری و مطرح نموده ایم و انشاء... مسائل و مشکلات را مرتفع خواهیم کرد.وی همچنین به دبیران حاضر در جلسه یادآور شد در بازه رسیدگی به رفع نواقص حتما موارد و مشکلات و مستندات خود را بارگزاری نموده و مراحل ارزیابی را به خوبی پیگیری و رصد نمایند . وی همچنین در مطالبی افزود : در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در سطح کشور ،ادارت و دستگاه های اجرایی خراسان رضوی و همچنین ارزیابی عملکرد استانی از جایگاه خوبی برخوردار است و سازمان اداره امور استخدامی کشور نیز واقف بر این موضوع می باشد. وموسوی در پایان خاطر نشان کرد :در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در استان کار را با دقت و وسواس خاصی پیگیری و رصد می کنیم.

شایان ذکر است پس از این جلسه ارزیابان در محل دفاتر مدیران و کارشناسان حضور یافته و به بررسی و ارزیابی عملکرد این اداره کل در رابطه با میزان تحقق تعهدات در حوزه شاخص های عمومی پرداختند .

 

 

 

 

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۶

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید