اخبار

کسب رتبه برتر چهار سال متوالی توسط اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در حوزه حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری

کسب رتبه برتر چهار سال متوالی  توسط اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در حوزه حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری
مهندس سنجری : در صدد هستیم منابع صندوق بیمه بیکاری را مجدداً به چرخه تولید بازگردانیم و در این راستا تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی بر اساس ارزیابی انجام گرفته در تحقق شاخص های اولویت دار در حوزه حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری از سوی وزارت متبوع این اداره کل توانست در طی 4 سال متوالی با کسب حداکثر امتیاز و کسب رتبه برتر جزء استانهای پیشرو در این امر باشد.

 مهندس محمد سنجری مدیرکل تعاون ، کارو رفاه اجتماعی خراسان رضوی در رابطه با این خبر عنوان داشت : از وظایف و اهداف مهم این اداره کل بررسی پرونده متقاضیان برقراری بیمه بیکاری ، رصد ، پیگیری و حمایت از پایداری مشاغل می باشد. وی اشتغال مجدد مقرری بگیران از طریق تبصره یک مـاده 6 قانـون بیمـه بیکـاری را  یکی دیـگر از چشم اندازهای روشن این اداره کل برشمرد .

 سنجری مدیریت در پرداخت منابع صندوق بیمه بیکاری و بستر سازی جهت جذب مقرری بگیران توسط کارفرمایان را حائز اهمیت دانسته و افزود : تمام تلاش این اداره کل بر این است تا منابع صندوق بیمه بیکاری را مجدداً به چرخه تولید بازگردانیم و در این راستا تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست لذا با اشتغال مجدد این عده از مقرری بگیران در منابع صندوق بیمه بیکاری نیز صرفه جویی خواهد گردید.

مهندس سنجری در ادامه سخنان خود گفت : ما در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی با برنامه ریزی های مدون و زمانبندی شده و بهبود فرآیند انجام امور و با بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود ، در راستای تحقق تعهدات شاخص های اختصاصی ثبت شده در سامانه برته تلاش نموده و تحقق اهداف تعریف شده را سرلوحه فعالیت ها و اقدامات در این اداره کل قرار داده ایم که کسب امتیاز صد در صدی و رتبه برتر طی سال های 93 ، 94 ، 95 و 96 در حوزه حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری گواه این مدعاست .

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۳۰

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید