اخبار

مهندس سنجری :آمادگی داریم در خصوص بیمه اتباع خارجی همکاری داشته باشیم.

مهندس سنجری :آمادگی داریم در خصوص بیمه اتباع خارجی همکاری داشته باشیم.
مهندس سنجری : بخش عمده ای از اتباع در طرح آمایش شناسایی و پروانه کار دریافت نموده اند و این آمادگی وجود دارد تا با همکاران تامین اجتماعی در خصوص بیمه اتباع خارجی همکاری نزدیک تری داشته باشیم.
روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از برگزاری جلسه مشترک مدیر کل اتباع خارجی سازمان تامین اجتماعی با مهندس سنجری خبر داد.

بر اساس این خبر مهندس سنجری مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی دراین جلسه  مشترک که با حضور دکتر خزاعی مدیر کل اتباع خارجی سازمان تامین اجتماعی ، وقاری معاونت اتباع  تامین اجتماعی و مهندس نظام خیر آبادی مدیر کل تامین اجتماعی استان و دیگر کارشناسان مربوطه برگزار گردید حضور یافت.

در این جلسه ابتدا خزاعی مدیر کل اتباع خارجی سازمان تامین اجتماعی ضمن ارائه آماری در خصوص تعداد اتباع بیگانه در سخنانی گفت: با توجه به حضور اتباع خارجی در کشور و لزوم  بیمه نمودن آنها جهت استفاده از خدمات این سازمان امری ضروری به نظر می رسد. به همین خاطر در تلاش هستیم با توجه به شرح وظایف ، جمعیت هدف و تصمیمی که نظام مقدس جمهوری اسلامی در خدمت رسانی دارد بتوانیم پوشش خدمات خود را به صورت قانونی در اختیار این افراد قرار دهیم. وی در ادامه افزود: بعد از تهران نیمی از اتباع در این استان حضور دارند و ما در تلاش هستیم این موضوع را پیگیری نموده و با همفکری و همکاری  به نتیجه برسانیم.

در ادامه مهندس سنجری ضمن تشکر از همکاری و ارتباط خوب بین سازمان تامین اجتماعی و این اداره کل در سخنانی اعلام کرد : با توجه به تعداد اتباع بیگانه در استان تلاش های خوبی برای شناسایی ، هویت دار کردن و اشتغال قانونی این اتباع در استان صورت گرفته است که اجرای طرح آمایش از جمله این موارد می باشد. وی در ادامه گفت : بخش عمده ای از این اتباع در طرح آمایش شناسایی و پروانه کار دریافت نمودند و این آمادگی وجود دارد تا با همکاران تامین اجتماعی در خصوص بیمه اتباع خارجی همکاری نزدیک تری داشته باشیم.

مهندس سنجری در ادامه مطالب خود گفت: در خصوص بیمه کارگران متقاضی اشتغال در خارج از کشور نیز این آمادگی وجود دارد تا جلسه مشترکی با کاریابی های خارجی استان گذاشته و از مدیران و کارشناسان تامین اجتماعی استان نیز جهت حضور در این جلسه دعوت خواهد گردید تا  فرایند  خدمات خود را اطلاع رسانی نمایند. سنجری در خاتمه تاکید کرد راه اندازی دفاتر کفالت می تواند در این مسیر کمک خوبی باشد و در خاتمه هر تصمیمی در بالا دست گرفته شود قطعاً از آن پیروی خواهیم کرد .

 

 

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۸:۱۵

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید