اخبار

مهندس سنجری در دیدار با فرمانده سازمان بسیج کارگری استان: در تمامی زمینه ها از جمله در تولید و حمایت از کالای باکیفیت ایرانی آمادگی همکاری با بسیج کارگری را داریم.

مهندس سنجری در دیدار با فرمانده سازمان  بسیج کارگری استان: در تمامی زمینه ها از جمله در تولید و حمایت از کالای باکیفیت ایرانی آمادگی  همکاری با بسیج کارگری را داریم.
مهندس سنجری : در برنامه های هفته گرامیداشت کار و کارگر سعی کردیم محوریت برنامه ها با توجه به فرموده مقام معظم رهبری در حمایت از کالای ایرانی برگزار گردد و علاقه مند هستیم در موضوع شعار سال و حمایت از محصولات داخلی ، کاهش ضایعات واحد های تولیدی و توانمند سازی نیروی انسانی با سازمان بسیج کارگری همکاری نموده و تفاهم نامه منعقد نماییم .

روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از دیدار مهندس محمد سنجری با سرهنگ یزدانی فرمانده سازمان بسیج کارگری خراسان رضوی خبر داد.

 در این جلسه که در سازمان بسیج کارگری و با حضور معاونت اطلاعات ، تحلیل و برنامه ریزی سازمان بسیج کارگری استان ، محمود حکمتی پور مدیر اجتماعی و محمد عجمی رئیس اداره حراست این اداره کل برگزار گردید مهندس سنجری ضمن تشکر از همکاری صمیمانه و خالصانه بسیج کارگری در مراسم گرامیداشت هفته کار و کارگر در سخنانی عنوان داشت : خوشبختانه تعامل و همکاری خوبی بین این اداره کل و سازمان بسیج کارگری وجود دارد و برگزاری مراسم هفته کار و کارگر که با همکاری بسیج کارگری به بهترین نحو ممکن در این اداره کل و تمامی شهرستانهای استان برگزار گردید از این نمونه است . مهندس سنجری در ادامه افزود : در برنامه های هفته گرامیداشت کار و کارگر سعی کردیم محوریت برنامه ها با توجه به فرموده مقام معظم رهبری در حمایت از کالای ایرانی برگزار گردد و علاقه مند هستیم در موضوع شعار سال و حمایت از محصولات داخلی ، کاهش ضایعات واحد های تولیدی و توانمند سازی نیروی انسانی با سازمان بسیج کارگری همکاری نموده و تفاهم نامه منعقد نماییم .وی در ادامه با اشاره به ماموریت و رسالت این اداره کل گفت : در همه زمینه ها از جمله فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی خواستار همکاری هستیم و مهمتر از همه آمادگی لازم را داریم تا در نقش کارگران در شعار سال و تولید کالای باکیفیت ایرانی با بسیج کارگری مشارکت و همکاری داشته باشیم.

 در ادامه این دیدار گرم و صمیمی سرهنگ یزدانی فرمانده سازمان بسیج کارگری استان نیز در مطالبی بیان داشت :در واقع بسیج متعلق به همه اقشار جامعه دانش آموزان ، کارگران ، دانشجویان و .. است و یکی از اهداف و برنامه های سال جاری نیز همکاری با واحد های تولیدی شرکت ها و کارخانجات در خصوص افزایش تولید و بهره وری ، خروج از رکود و ... می باشد که می توانیم همکاری خوبی در تمامی این زمینه ها داشته باشیم.یزدانی فرمانده سازمان بسیج کارگری استان در ادامه ضمن تشکر از مهندس سنجری در خصوص مدیریت راهبردی و پیگیری مسائل حوزه کارگری استان گفت: بسیج برای فرهنگ سازی در جامعه تشکیل شده است و هدف ما در همکاری مراسم گرامیداشت هفته کار و کارگر ایجاد وفاق و همدلی بین یکدیگر بوده است و خوشحالیم در موضوعات مختلف از بینش و بصیرت شما استفاده نماییم . 

در ادامه محمود حکمتی پور مدیر اجتماعی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی نیز در مطالبی گفت: مراسم بزرگداشت هفته کار و کارگر با توجه به نقشه راهی که توسط سازمان بسیج کارگری و همکاری تمامی تشکلات کارگری و کارفرمایی استان ترسیم شد بازخورد خوبی در جامعه داشت و خوشحالیم که پرچم بسیج در کنار ما باشد و در برنامه ها ما را کمک و یاری نماید.

شایان ذکر است در پایان از فرمانده بسیج کارگری استان در خصوص همکاری و مشارکت در برگزاری مراسم گرامیداشت هفته کار و کارگر با اهداء لوح تقدیر بعمل آمد.

 

 

 

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۳:۵۴

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید