اخبار

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در دیدار با هیئت رئیسه اتاق تعاون استان : برنامه هاو سهم بخش تعاون در استان را با جدیت پیگیری می کنیم.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی  در دیدار با هیئت رئیسه اتاق تعاون استان  : برنامه هاو سهم بخش تعاون در استان را با جدیت پیگیری می کنیم.
مهندس سنجری : در جلساتی که در شهرستانهای استان با تعاونگران و فعالان این بخش برگزار می کنیم برنامه های تعاون را تبیین و سهم این بخش را با جدیت پیگیری می کنیم.

 روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از حضور مهندس کلانتری معاون امور تعاون وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و مهندس سنجری در اتاق تعاون خراسان رضوی و برگزاری جلسه با رئیس و اعضاء هیئت رئیسه این اتاق خبر داد .

بر اساس این خبر مهندس کلانتری در سفر خود به استان خراسان رضوی پس از بازدید از شرکت تعاونی های فعال  شهرستان مشهد در اتاق تعاون استان حضور یافت و با رئیس و اعضاء این اتاق به گفتگو پرداخت .

در این جلسه ابتدا مجتبوی رئیس اتاق تعاون استان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد اتاق و تشکر از حضور گرم و صمیمی مهندس کلانتری در سخنانی گفت: خوشبختانه همگرایی و هم افزایی خوبی در استان در بخش تعاون وجود دارد. وی ضمن ارائه موضوعات و پیشنهاداتی مرتبط با اتاق همچون یکنواختی و عدم جذابیت آموزش ها دربخش تعاون ، ابلاغ اعتبارات در روزهای پایانی سال و ... در این دیدار خواستار حل برخی از مشکلات پیش رو شد و ابراز امیدواری کرد این موضوعات نیز با همکاری و ارتباط دو جانبه حل خواهد شد . مجتبوی گفت : در اتاق تعاون استان کار جمعی و خرد جمعی عینیت و توسعه پیدا کرده است و اعتقاد داریم با فرهنگ کار جمعی نواقص و مشکلات در بخش تعاون نیز انشاءا... مرتفع خواهد شد.

در ادامه مهندس سنجری در سخنانی ضمن تشکر از نگاه ارزشی مهندس کلانتری به بخش تعاون عنوان داشت : هدف از این جلسه استفاده از نظرات و پیشنهادات اعضاء است که قطعاً در سیاستگذاری این بخش می تواند بسیار مفید واقع شود. وی گفت: در جلساتی که در شهرستانهای استان با تعاونگران و فعالان این بخش برگزار می کنیم برنامه های تعاون را تبیین و سهم این بخش را با جدیت پیگیری می کنیم. مهندس سنجری در ادامه افزود : نگاه ما واگذاری امور به بخش اتاق تعاون است زیرا اتاق ظرفیت و توانمندی خوبی در این خصوص دارد و تقاضا داریم اتاق تعاون با قدرت مسائل را دنبال و پیگیری نماید . وی اعلام داشت :برنامه ریزی می کنیم در قالب حمایت از کالای ایرانی از ظرفیت شرکت تعاونی های مصرف اسفاده کرده و در هفته تعاون نیز سعی خواهیم کرد در نمایشگاه بین المللی شرکت تعاونی ها غرفه داشته و محصولات خود را عرضه نمایند . وی در خاتمه ابراز امیدواری کرد انشاءا... در پایان سال 97 بتوانیم کارنامه موفقی از حوزه تعاون ارائه دهیم .

شایان ذکر است در این جلسه هر کدام از روسا و کارشناسان مدیریت تعاون اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان از جمله اسماعیل سلطانخواه ،حسین شهپری ،احمد رجائی ،علیرضا اسماعیلی ، خانم حدادی و دیگر اعضاء اتاق نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمودند که با استقبال خوب مهندس کلانتری مواجه گردید.

 

 

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۱۳

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید