اخبار

حضرت آیت ا... علم الهدی در دیدار با جامعه کارگری خراسان رضوی : امروز جبهه کار و تولید همه در یک جهت و در یک خط قرار دارند .

حضرت آیت ا... علم الهدی در دیدار با جامعه کارگری خراسان رضوی : امروز جبهه کار و تولید همه در یک جهت و در یک خط قرار دارند .
امام جمعه مشهد مقدس : امروز در برابر دشمن مساله خود کفایی و ایستادگی و توان داخلی ما است که همه شاخص ها را مقام معظم رهبری ارائه داده اند .

روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از دیدار گرم و صمیمی جمع کثیری از کارگران و تشکلات کارگری و کارفرمایی استان با حضرت آیت ا... علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد مقدس در روز جهانی کار و کارگر خبر داد .

بر اساس این خبر در این دیدار که همزمان با هفته گرامیداشت کارگر و در روز یازده اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر برگزار گردید حضرت آیت الله علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد مقدس در سخنانی اظهار کرد : تقارن ایام میلاد پر برکت حضرت صاحب الزمان (عج) با هفته گرامیداشت کار و کارگر یک تقارن مبارک است و این نشان دهنده این است که نظام ما یک نظام دینی است و در راس آن محبت همه مردم به امام زمان قرار دارد.  وی گفت: انقلاب ما یک انقلاب پویا است و هنوز به نقطه آخر خود نرسیده است و در نقطه آخر با ظهور حضرت مهدی صاحب الزمان و امام عصر انشاءا... که یک حقیقت دینی و یک حقیقت آرمانی است خواهد رسید و حاکمیت سراسری جهانی متعلق به اسلام است .

حضرت آیت ا... علم الهدی در ادامه سخنان خود اعلام داشت : اکنون استکبار جهانی سفره و معیشت مردم را مورد تهاجم خود قرار داده است و این خط را پیش گرفته است . نقطه مقابل در برابر دشمن نقطه اعتماد و رضایت جریان کار و کارگری است امروز در برابر دشمن مساله خود کفایی و ایستادگی و توان داخلی ما است که همه شاخص ها را مقام معظم رهبری ارائه داده اند .امروز اگر تولید داخلی را حمایت کنیم نقشه دشمن با شکست مواجه خواهد شد و این همبستگی شدید باید در محیط کار و تولید بوجود آید . ایشان تاکید کردند : امروز باید نیاز مصرف را از خارج قطع نماییم و در این راه قشر فعال کارگر ، مبتکر و جریان سرمایه گذار و برنامه ریز باید فعالانه حضور داشته باشند .

حضرت آیت ا... علم الهدی در ادامه افزودند : امروز جبهه کار و تولید در یک جهت و در یک خط قرار دارند .شعار سال باید در محیط های کاری ارائه گردد و مصرف کننده جنس داخلی را به کالای خارجی ترجیح دهد و در همه حال می بایست دقت در تولید و محصول ، دقت در کار و دقت در بازار داخلی داشته و کالای ایرانی را مقدم بر همه کالا ها بدانیم.وی گفت: امروز کارگر می تواند در محیط کار به قصد قربت و قصد عبادت کار کند و مسئولین ما باید امنیت کارگر را مد نظر داشته باشند کارگر امنیت شغلی برای او اولویت است و کارگر نیز باید محل کار را متعلق به خود بداند.

حضرت آیت ا... علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد مقدس ضمن تشکر از اقدامات و عملکرد خوب مهندس سنجری و اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان در پایان سخنان خود تاکید کرد : بیکاری جوانان باید در اولویت باشد و مسئولین استانی و دستگاه های اجرایی مشکلات واحد های تولیدی را مد نظر قرار داده و به آنها رسیدیگی نمایند.

 

 

 

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۴:۱۹

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید