اخبار

دیدار جامعه کارگری خراسان رضوی با حضرت آیت ا... علم الهدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه مشهد مقدس در روز جهانی کار و کارگر.

دیدار جامعه کارگری خراسان رضوی با حضرت آیت ا... علم الهدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه مشهد مقدس  در روز جهانی کار و کارگر.
مهندس سنجری : با انتخاب شعار سال توسط مقام معظم رهبری شاهد یک پویایی در بدنه نظام هستیم.

روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از دیدار گرم و صمیمی جمع کثیری از کارگران و تشکلات کارگری و کارفرمایی استان با حضرت آیت ا... علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد مقدس در روز جهانی کار و کارگر خبر داد .

بر اساس این خبر مهندس سنجری مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان همزمان با هفته گرامیداشت کار و کارگر و در روز یازده اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر با حضرت آیت الله علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد مقدس دیدار و گفتگو کرد .

در این جلسه ابتدا سنجری ضمن تبریک هفته کار و کارگر به همه کارگران زحمتکش و تقارن آن با نیمه شعبان در سخنانی عنوان کرد:در سالهای اخیر با ترسیم نقشه راه توسط مقام معظم رهبری و همچنین در سال جاری که با نام حمایت از کالای ایرانی توسط ایشان نامگذاری گردیدشاهد یک پویایی در بدنه نظام هستیم .وی گفت: بهترین عیدی که می توانست مقام معظم رهبری به جامعه کارگری و کارفرمایی اهداء نمایدانتخاب به موقع و با تدبیر و درایت شعار سال بود .مهندس سنجری در ادامه گفت: شعار سال در بعد اقتصادی ، فرهنگی ، اجتماعی و بین المللی می تواند کمک بسیار خوبی باشد و کارگران با امیدواری و تلاش بیشتری می توانند به کار خودشان ادامه دهند.

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در ادامه ضمن ارائه آمار و عملکرد این اداره کل و تشکر از دکتر رشیدیان استاندار خراسان رضوی به خاطر برنامه ریزی خوب در حوزه های مختلف اقتصادی و تبیین برنامه ها در سطح استان گفت: دولت سال گذشته در حوزه اشتغال طرح ها و اقدامات خوبی را هدف گذاری و ریل گذاری نموده است و امسال نیز این اقدامات را در راستای تکمیل برنامه های اشتغال ادامه خواهد داد.

سنجری در مطالبی با تاکید بر استفاده از کالای ایرانی و داخلی توسط همه مردم افزود: امیدواریم کارگران و تولید کنندگان بتوانند از این ظرفیت ها و فرصت ها استفاده نموده و کالای با کیفیت تولید نمایند .سنجری  احقاق حقوق کارگران و کارفرمایان ، صیانت از نیروی کار و پیشگیری از حوادث ناشی از کار ، تکریم ارباب رجوع ، هم افزایی و بهره گیری از پتانسیل های بالقوه استان و افزایش توان کارشناسی  را از مهمترین اهداف این اداره کل برشمرد و عنوان داشت ما دو هدف بزرگ را که شامل کمک به حفظ و تثبیت اشتغال و ایجاد اشتغال و تکمیل ظرفیت ها در بنگاه تولیدی که ترویج یک ارزش است با جدیت دنبال خواهیم کرد.

 

 

 

 

 

 

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۳:۳۵

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید