اخبار

دیدار حجت الاسلام و المسلمین پژمان فر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با مهندس سنجری در روز جهانی کارگر

دیدار حجت الاسلام و المسلمین پژمان فر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با مهندس سنجری در روز جهانی کارگر
تشکر ویژه حجت الاسلام و المسلمین پژمان فر نماینده مردم مشهد و کلات از اصلاح امور و ارتقاء کیفیت و کمیت ارائه خدمات به جامعه هدف در اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی

روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از دیدار حجت الاسلام و المسلمین پژمان فر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با مهندس سنجری در روز جهانی کارگر خبر داد .

مهندس سنجری در این دیدار با اشاره به لزوم تکریم ارباب رجوع عنوان کرد : جامعه هدف وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی بسیار گسترده می باشد و خدمات ارائه شده به جامعه هدف گاهی از قبل از تولد شروع شده و برخی اوقات تا سالها پس از فوت ادامه می یابد . از همین رو ارائه خدمات مناسب و جلوگیری از اتلاف وقت ارباب رجوع می تواند نقش مهمی در ایجاد رضایت مندی در جامعه هدف داشته باشد .

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی همچنین خاطر نشان ساخت : اعتقاد ما این است که بسیاری از نارضایتی ها به نحوه پاسخگویی به ارباب رجوع بر می گردد . از همین رو به دنبال راهکارهایی هستیم که از اتلاف وقت و سرگردانی مراجعه کنندگان جلوگیری کنیم . در همین راستا واحد مشاوره روابط کار را راه اندازی و تقویت کردیم که از این طریق توانستیم  ورودی شکایات را به میزان 50 در صد کاهش دهیم بطوریکه در آذر ماه و دیماه 96 بیش از 1300 دادخواست در اداره کل به ثبت رسیده در صورتیکه در بهمن ماه و اسفند ماه سال گذشته این تعداد به 600 دادخواست کاهش یافته است . هم چنین زمان رسیدگی به شکایات در مراجع هیدت تشخصی به کمتراز 17 روز  و مراجع حل اختلاف کمتر از بیست روز کاهش یافته که این امر می تواند ضمن جلوگیری از اتلاف وقت مراجعه کنندگان نقش مهمی در کسب رضایت آنان داشته باشد .

در ادامه این دیدار حجت الاسلام پژمان فر نماینده مردم  شهرستانهای مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی که در آخرین روز از هفته گرامیداشت کار و کارگر در دفتر مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان حضور یافته بود ضمن ابراز خرسندی و تشکر ویژه از اصلاح امور و ارتقاء کیفیت و کمیت ارائه خدمات به جامعه هدف در این اداره کل اظهار کرد : بسیار خوشحالم که شاهد اتفاقات خوبی در ارتقاء عملکرد این مجموعه هستم و از تلاش مدیرکل و پرسنل خدوم مجموعه تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی صمیمانه قدردانی می نمایم . خوشبختانه مدت زمان رسیدگی به شکایات در این اداره کل کاهش چشمگیری داشته است که این امر نقش مهمی در کسب رضایت مراجعه کنندگان ایفا می نماید .

 پژمان فر افزود : تلاش در راستای ایجاد رضایتمندی در جامعه کسب و کار بدون شک رضایت الهی را به دنبال خواهد داشت زیرا کارگران و تلاشگران قشر زحمت کشی هستند که همواره در تمام عرصه های انقلاب حضور داشته و با بذل جان و مال خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  دفاع کرده اند و تلاش در راستای رفع مشکلات و رضایتمندی آنان موجب اجر اخروی خواهد بود .

 

 

 

 

 

 

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۳:۴۴

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید