اخبار

دکتر حسینی معاون سیاسی اجتماعی امنیتی استانداری خراسان رضوی : توسعه پایدار و اقتصاد شکوفا در سایه ارتقاء فرهنگ کار ، حفظ کرامت انسانی و تکریم کارگران و کارآفرینان ممکن خواهد شد.

دکتر حسینی معاون سیاسی اجتماعی امنیتی استانداری خراسان رضوی : توسعه پایدار و اقتصاد شکوفا در سایه ارتقاء فرهنگ کار ، حفظ کرامت انسانی و تکریم کارگران و کارآفرینان ممکن خواهد شد.

در پنجمین روز از هفته گرامیداشت کار و کارگر بیست و نهمین مراسم جشنواره امتنان ( تقدیر از کارگران نمونه ، گروههای کار نمونه و واحدهای نمونه ) استان خراسان رضوی در سالن اجتماعات تلاش اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار شد .

دکتر حسینی معاون سیاسی اجتماعی امنیتی استانداری خراسان رضوی ضمن تبریک ایام شعبانیه و تقارن آن با هفته گرامیداشت کار و کارگر اذعان کرد : میهن اسلامی در سایه همدلی و تعامل سازنده و تشریک مساعی همه اقشار جامعه موفق شده به جایگاه ارزشمندی در نظام جهانی دست یابد و استقلال و امنیت پایدار که علیرغم مشکلات موجود در منطقه بر میهن اسلامی حکمفرماست مرهون حمایت همه جانبه ملت از نظام مقدس جمهوری اسلامی است .دکتر حسینی در ادامه افزود : دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی می بایست برای مردم بیان گردد تا همه اقشار جامعه از این دستاوردهای مهم و ارزشمند آگاه شوند . وی گفت: در استان خراسان رضوی با اقدامات انجام شده خوشبختانه به نتایج مطلوبی رسیده ایم که از آن جمله می توان به کاهش میزات اعتیاد ، کاهش آمار طلاق و کاهش جرائم در حاشیه شهرها اشاره کرد. 

دکتر حسینی تاکید کرد : نیل به توسعه پایدار و اقتصاد شکوفا در سایه ارتقاء فرهنگ کار و حفظ کرامت انسانی و تکریم کارگران ، کارآفرینان و کلیه دست اندر کاران حوزه کسب و کار ممکن خواهد شد.     

در ادامه روشنک رییس کانون کار آفرینان استان طی سخنانی بر لزوم همدلی و تعامل سازنده میان کارگران و کارفرمایان تاکید کرده و اذعان داشت : کارگران و کارفرمایان جدا از یکدیگر نیستند و موفقیت هر گروه در گرو موفقیت دیگری است . اعتقاد ما این است که توسعه اقتصادی بدون شک در سایه تعامل و مشارکت سازنده کارگران و کارفرمایان و حمایت دستگاههای سیاست گذار محقق می گردد و درک و تفاهم متقابل ، تشریک مساعی و هم افزایی در این حوزه می تواند توسعه همه جانبه اقتصادی ، سیاسی و اجتماعی را برای میهن اسلامی به ارمغان آورد.   

هادی ابوی رییس کانون انجمن صنفی کارگران استان در این جلسه ضمن تبریک هفته کار و کارگربیان داشت : فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص مصرف کالای ایرانی یک راهبرد روشن برای همه ماست . تولید کالای با کیفیت داخلی در صورتی امکان پذیر است که نیروی کار دلگرم باشد و امنیت شغلی مهمترین اصل در ایجاد رضایت شغلی و امید به آینده در قشر زحمتکش ، پر تلاش و کم توقع کارگر است . قراردادهای موقت موجب تشویش خاطر و نگرانی کارگران می شود که امیدواریم با تلاش همه جانبه در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و اجرایی شدن سیاست های دولت تدبیر و امید این مشکل برطرف گردیده و کارگران در همه سطوح بتوانند با آرامش ناشی از امنیت شغلی به تولید کالاای ایرانی بپردازند

 

 

 

 

 

۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۴:۲۳

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید