راهبـــــرد مشـــارکـت اداره کــل تعــاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی

راهبرد مشارکت مردمی

هر سازمانی در راستای تحقق اهداف، اجرای ماموریت ها و ارائه خدمت به مردم نیازمند توجه تام مخاطبان خود می باشد. بدیهی است بدون توجه مردم و بدون دریافت بازخورد های حاصل تعاملات دوسویه، انتخاب راهبرد های ارائه خدمت، سخت و ناممکن می گردد.

به بیان دیگر ارائه خدمت به نحو شایسته زمانی امکانپذیر است که مخاطب، میزان رضایتمندی خود را از دریافت خدمات اعلام، تعامل و مشارکت خود را کامل نماید.

سازمانی در ارائه خدمت موفق تر است که بتواند نظرات، پیشنهادات و انتقادات مخاطبین خود را دریافت و بر اساس آن راهبردهای مناسبِ جلب رضایت را در چهارچوب قانون اتخاذ نماید و در راستای انجام مأموریت سازمانی خود تلاش ‌کند با برنامه محوری، نگاه سیستمی، پشتوانه آمایشی و توان کارشناسی و با جلب مشارکت مردمی و بهره‌گیری از نظرات و پیشنهادات بهره‌برداران و صاحب نظران نسبت به ارائه خدمات با کیفیت در چارچوب وظایف قانونی خود اقدام نماید.

بهبود مستمر و ارتقاء کیفیت ارائه خدمات از راهبردهای اساسی این اداره کل بوده؛ لذا از طریق بخش‌های مختلف در این پورتال سعی در اخذ نقطه نظرات بهره‌برداران و کاربران پورتال جهت بهره‌گیری از تصمیم‌گیری‌ها دارد.

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان  رضوی ، مقررات صادره خود را اعم از بخشنامه‌ها، آیین‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ها و ضوابط اجرایی و ... را پیش از ابلاغ به مدت ۲ هفته از طریق پورتال اداره کل در معرض نقد عموم قرار داده و پس از دریافت نظرات و پیشنهادات و انتقادات سازنده مردمی، مراتب را در جلسات کارشناسی بررسی و پس از تصویب ابلاغ خواهد کرد.

راه‌های ارتباطی پیش‌بینی شده جهت جلب مشارکت مردمی در پورتال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی عبارتند از:

۱. بخش ارتباط با ما   در منو درباره  ما

 3. بخش نظرات و پیشنهادات در تمامی صفحات سایت

بدیهی است نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما کمک بزرگی در ایجاد شرایط مطلوب در خدمت رسانی بهتر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی خواهد داشت.

 

مشارکت مردمی 1 مشارکت مردمی 2

نظرات و پیشنهادات

کاربر گرامی ! هر گونه نظر ، انتقاد یا پیشنهادی در ارتباط با خدمات ما دارید از این طریق مطرح نموده و پیگیری نمایید.